Kredītu apvienošana – ko no tās varat iegūt?

Būsiet dzirdējuši par tādu finanšu pakalpojumu kā kredītu apvienošana. To piedāvā veikt gan bankas, gan nebanku aizdevēji. Piedāvājam uzzināt, kādus ieguvumus sniedz kredītu apvienošana.

 

Mazāki ikmēneša izdevumi

 

izdevumiKredītu apvienošana kredītņēmējam var nodrošināt mazākus ikmēneša izdevumus par kredītsaistībām. Ja līdz šim, piemēram, bija jāmaksā par trīs dažādiem kredītiem, katram no tiem bija sava procentu likme.

Kopā tas veido palielu naudas summu, kas aizņem lielu daļu ienākumu. Kredītu apvienošana šo situāciju atrisina labvēlīgi kredītņēmējam, jo pēc kredītu apvienošanas ir vairs tikai viens ikmēneša maksājums.

Kredītmaksājumu apjoma samazināšana ļoti daudzām ģimenēm ir ļoti būtiska, lai noturētu finansiālo stabilitāti un varētu iztikt ar saviem regulārajiem ienākumiem, atkal nenonākot jaunu kredītu vajadzībā.

 

Atbrīvošanās no neizdevīgām saistībām

 

Tad, kad steidzami vajadzīga nauda, tiek meklēts aizdevējs, kurš var summu izsniegt ātrāk, bieži vien pat kritiski netiek izvērtēti aizdevuma nosacījumi, procentu likme un tas, cik daudz nāksies pārmaksāt par šo kredītu. Vēlāk tikai nākas secināt, ka noslēgtais līgums ir bijis neizdevīgs.

Kredītu apvienošana arī ļauj atbrīvoties no šādām neapdomīgām un finansiāli neizdevīgām kredītsaistībām. Jaunais aizdevējs un kredītu apvienotājs nomaksā kredītu. Un klientam vairs ar bijušo aizdevēju nav nekādu saistību.

 

Viens maksājums vairāku vietā

 

Pēc kredītu apvienošanas klientam ir jādomā vairs tikai par viena kredītmaksājuma veikšanu katru mēnesi. Ja līdz tam klientam bija saistības ar trijiem, četriem vai vēl vairāk aizdevējiem, tad vajadzēja daudz laika, lai sekotu visu kredītu nomaksai, līguma izpildei, maksājumu veikšanai laicīgi.

Ja ir noformēti automātiskie maksājumi no bankas konta, tad varbūt ir vienkāršāk, bet šādu iespēju izmanto tikai neliela daļa cilvēku. Parasti tomēr paļaujamies uz savu atmiņu. Un tā mēdz mūs pievilt.

Ja maksājumu nokavējam, jārēķinās ar soda naudu. Tas nav patīkami. Bet, ja jums ir tikai viens maksājums, tad tā atcerēšanās būs daudz vienkāršāka.

 

Izdevīgāki aizdevuma nosacījumi

 

Kredītu apvienošana arī ir veids, kā savas kredītsaistības padarīt lētākas, jo varat izvēlēties kredītu apvienotāju, kuram ir zemāka procentu likme un jums noderīgāki kredīta atmaksas nosacījumi. Tas nozīmē, ka varat samazināt savas kredītsaistības.

Tāpēc ir vērts izvērtēt kredītu apvienotāju piedāvājumus. Kreditēšana ir brīvs tirgus, kurā klienti izvēlas sev izdevīgāko. Klientam ir tiesības viena aizdevēja vietā izvēlēties citu, iegūstot sev labvēlīgāku rezultātu.

Vienas no zemākajām aizdevuma procentu likmēm kredītu apvienošanai pie mums nodrošina “Latvijas Hipotēka”, kas darījumus veic pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Jau daudzus gadus Latvijas kredītņēmēji uzticās šim aizdevējam, jo tas vienmēr nodrošina izdevīgus nosacījumus, individuālu pieeju un operatīvu apkalpošanu. Ja arī jūs gribat uzlabot savu kredītsituāciju, tad ir vērts padomāt par kredītu apvienošanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *