aprūpe 2

Noderīga palīdzība vecu cilvēku aprūpē

Ja esat uzņēmušies aprūpēt kādu sev tuvu un mīļu cilvēku gados, kuram ir veselības problēmas, kustību traucējumi un arī urīna nesaturēšana, tad jums var noderēt daži padomi, kā atvieglot savu un arī aprūpējamā cilvēka ikdienu.

Vecu cilvēku aprūpe prasa daudz spēka  – gan fiziski, gan emocionāli. Padomus un atbalstu varat meklēt tena.lv.

Ja tas ir jums tuvs cilvēks, jūs jūtaties atbildīgs par viņu un uzskatāt, ka tas ir jūsu pienākums par viņu parūpēties. Un droši vien, jums ir grūti uzticēties citiem cilvēkiem, kas varētu sniegt jums atpūtu un atbalstu ikdienas rūpēs par tuvinieku.

aprūpe Tomēr ir svarīgi zināt, ka ir pieejams profesionāls atbalsts un pakalpojumi vecu cilvēku aprūpē. Jūs varat izvēlēties savas rūpes dalīt ar kādu noalgotu aprūpes parsonu, kas ir ar medicīnisko izglītību, ar psiholoģisko sagatavotību un ikdienas pieredzi vecu cilvēku aprūpē. Ir iespēja aicināt aprūpētāju uz mājām – kaut vai uz dažām stundām nedēļā.

To laikā jūs varat atpūsties, satikties ar draugiem, parūpēties par savu labsajūtu, jo tā ir izšķiroši svarīgai, lai jūs ilgtermiņā spētu saglabāt optimismu un kvalitatīvi aprūpēt tuvinieku.

Ja nevēlaties aicināt aprūpētāju uz mājām, varat piedāvāt dažās stundas vai kādu dienu nedēļā arī pacientam nomainīt vidi un pavadīt laiku veco cilvēku aprūpes centrā, kur labprāt uz kādu brīdi viņu pieņems un sniegs vajadzīgās rūpes. Jūs par to laiku varēsiet kārtot savas darīšanas un nezaudēt saikni ar sabiedrību, draugiem, savu ģimeni.

TENA līdzekļi vecu cilvēku aprūpei

Ikdienas rūpēs par vecu cilvēku ļoti svarīgi ir izmantot kvalitatīvus higiēnas un ķermeņa kopšanas produktus, kas nodrošinās komfortu, sausumu un pārliecību par sevi.

Tā kā lielākā daļa aprūpējamo cilvēku saskaras ar urīna nesaturēšanu, laba izvēle būs īpaši pielāgotie TENA higiēnas līdzekļi. Vispiemērotākās būs TENA autiņbiksītes pieaugušajiem, jo tās labi pasargās no urīna noplūdēm, nodrošinās sausumu. TENA autiņbiksītes ir no kvalitatīva materiāla, kas uzreiz absorbē šķidrumu, novērš nepatīkamu aromātu.

Autiņbikses būs ērtas gan pacientam, gan viegli uzvelkamas, kas atvieglos jūsu aprūpes darbu. TENA piedāvā ne tikai autiņbikses, bet arī citas higiēnas preces urīna nesaturēšanai, par tām varat uzzināt tena.lv mājas lapā.

Tur uzzināsiet arī par labiem ķermeņa kopšanas produktiem, kas būs noderīgi vecu un gulošu cilvēku aprūpē, lai nodrošinātu viņiem svaigumu, tīrību un izvairītos no izgulējumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *