SEO

Padari mājas lapu pamanāmu internetā !

Kāda ir jūsu mājas lapas apmeklējuma statistika? Vai esat ar to apmierināti? Vai tomēr jūs gribētu palielināt apmeklētāju plūsmu jūsu mājas lapā? Lai jūsu māja lapa būtu pamanāma internetā un tai būtu regulāri un ieinteresēti apmeklētāji, ir svarīgi pielietot pareizo mārketinga instrumentu. Māja lapas reitingus un apmeklētāju plūsmu palielina profesionāla SEO optimizācija.

Tās ietvaros tiek sakārtoti daudzi aspekti, kas ietekmē mājas lapas pozīcijas Google meklētāja organisko rezultātu sarakstos. Varbūt jums nemaz nav ienācis prātā, ka Gooogle izmanto savu īpašu algoritmu, lai sakrātotu mājas lapas pēc kāda principa. Piemēram, meklētājā tiek ievadīts pieprasījums –  lēti velosipēdi.

Rezultātu sarakstā ir daudzi interneta veikali un mājas lapas, kurās varat saņemt informāciju par lēti nopērkamiem velosipēdiem. Kāpēc pirmajā rezultātu lapā tiek ievietotas tieši šīs mājas lapas? Tāpēc, ka tās pēc Google algoritma ieguvušas labāku reitingu un tāpēc arī labāku pozīciju. Labākas pozīcijas nozīmē vairāk apmeklētāju, lielāku atpazīstamību un lielākus panākumus.

SEO optimizācija

SEO optimizācija SEO optimizācija var palīdzēt jūsu mājas lapai iegūt šīs TOP pozīcijas un visus no tā izrietošos ieguvumus. Profesionālu SEO optimizāciju jums var nodrošināt pieredzējusi interneta mārketinga aģentūra www.imarketings.lv.

Tajā strādā sertificēti SEO eksperti, kas jau vairākus gadus  ikdienā strādā pie klientu mājas lapu pozīciju uzlabošanas, ļaujot mājas lapām kļūt pamanāmām un veicināt biznesa attīstību interneta vidē.

SEO optimizācija ir porcess, kas prasa ilgāku, laiku, tāpēc ir jārēķinās ar ilgstošāku sadarbību – tie var būt no dažiem mēnešiem līdz pat gadam, atkarībā no tā, kādā stāvoklī ir mājas lapa un tās reitingi.

Lai izvirzītu sadarbības prognozes, SEO optimizācijas plānu un rezultāta prognozi, iMarketings.lv sākumā veic SEO auditu. Tas norāda visas vājās vietas, pozīcijas, pie kurām būs jāstrādā vairāk, sniedz ieskatu konkurences situācijā un ļauj izvirzīt atslēgvārdus, ar kuriem strādāt SEO optimizācijas laikā. Datuun situācijas analīze ir pamats veiksmīgam iMarketings.lv darbam.

Un viņueksperti to paveic ļoti labi. Tāpēc arī rezultāts parasti klientus apmierina. SEO optimizācijā ļoti svarīgi ir ievērot zināmu darbību secību un pedantiski pieiet visu pozīciju izpildei, jo arī Google mājas lapu izvērtēšanā ievēro dzelžainu algoritmu.

iMarketings.lv strādā ar klientu mājas lapu virzīšanu gan Latvijas, gan ārzemju tirgos. Tāpēc ekspertiem ir pieredze ar dažādiem klientiem, situācijām un šķēršļu pārvarēšanu. iMarketings.lv ir vienīgā aģentūra Latvijā, kas izgājusi sarežģītu Google SEO sertifikāciju.

Tāapliecina sniegto pakalpojumu kvalitāti un profesionalitāti. Ja sadarbojaties ar iMarketings.lv, tad varat būt pārliecināti, ka mājas lapas SEO optimizāciju veic sertificēti un pieredzējuši eksperti, kas atradīs veidus, kā padarīt jūsu mājas lapu internetā pamanāmu un apmeklētu. Esi pamanāms un saniedz vairāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *