tērauda dūmvadi

RGJ skursteņi tavai mājai – drošība un ilgmūžība

Kad bērnībā zīmējam zīmējumus, tad mājiņai vienmēr ļoti svarīgi ir uzzīmēt skaistu jumtiņu, ko rotā skurstenis ar kupliem dūmu vāliem. Patiesībā kārtīgu māju nevaram iedomāties bez skursteņa.

skurstenis Tas ir ne tikai vizuāli svarīga akcents, kas liecina par pabeigtību un mājīgumu, bet arī praktisks un neaizstājams elements, kas nodrošina mājas dzīvotspēju, jo mūsu platuma grādos un gadalaikos ir jānodrošina komfortabla temperatūra iekštelpās, jāizsilda māja, lai tā neciestu no mitruma un aukstuma.

Apkures sistēma un skurstenis ir tie elementi, kas nodrošina siltumu, omulību, drošu apkures gala produktu izvadi un vilkmi apkures iekārtā. Tāpēc par skursteni jādomā ne tikai tad, kad ceļat māju. Par to jādomā katru gadu pirms apkures sezonas uzsākšanas, tad ir jāveic skursteņa tīrīšana un sagatavošana jaunajai apkures sezonai.

Kvalitatīvi izgatavoti un mūrēti skursteņi parasti ir mūžīgi, ja tos laicīgi tīra un atjauno. Tomēr ne visām ēkām tā paveicas. Lielai daļai padomju gados celto māju skursteņi ir sliktā stāvoklī, jo ir zema materiālu kvalitāte.

Tāpat arī cilvēki izvēlas nomainīt apkures veidu. Abi šie iemesli nosaka to, ka nākas meklēt risinājumus skursteņu nomaiņai vai atjaunošanai.

Šobrīd iedzīvotāji par vienu no ērtākajiem un izdevīgākajiem risinājumiem atzinuši nerūsējošā tērauda skursteņus, jo tie sniedz vajadzīgo izturību un ir ilgmūžīgi.

RGJ skursteņi

skursteniKvalitatīvus nerūsējošā tērauda dūmvadus skursteņiem var meklēt pie Latvijas uzņēmuma RGJ, kam ir jau vairāk kā desmit gadu pieredze šajā jomā. RGJ.lv skursteņi ir pieprasīti ne tikai Latvijā, bet daudzās citās Eiropas valstīs, kur kvalitātes prasības ir tiešām augstas. RGJ spēj izturēt konkurenci un ieguvuši jau plašu pastāvīgo klientu loku.

Tas liecina par to, ka produkcija kvalitātes ziņā ir pielīdzināma jau pieredzējušiem Eiropas uzņēmumiem. Svarīga priekšrocība, kas RGJ skursteņus padara par labāko izvēli, ir produkcijas cena, kas ir konkurētspējīga un izdevīga. RGJ ar produkcijas izplatīšanu nodarbojas pašu spēkiem un to nenodod starpniekiem.

Tādā veidā ir iespēja cenu atstāt ražotāja līmenī un izvairīties no starpniecības uzcenojuma, kas ir neizbēgams ikvienai produkcijai, ko piedāvā mazumtirdzniecībā un arī būvniecības materiālu bāzēs.

RGJ saviem klientiem piedāvā viensienu nerūsējošā tērauda skursteņus un dubultsienu izolētos skursteņus. Abu veidu skursteņu izgatavošanai tiek nodrošinātas visas vajadzīgās detaļas – dūmvadu taisnie posmi jeb caurules dažādā garumā un diametrā, savienojumi, līkumi, T veida savienojumi, pārejas, stiprinājumi, jumtiņi un vēl citi elementi, kas ir vajadzīgi, lai samontētu tieši jūsu ēkai pielāgotu skursteni.

RGJ skursteņi ir izturīgi agresīvā vidē un piemēroti lielai jaudai, kāda ir gandrīz visiem modernajiem apkures veidiem. Vecās mūrētās krāsnis nav savienojamas ar jaudīgām apkures ierīcēm, jo kļūst ugunsnedrošas.

Nerūsējošā tērauda caurules ir labs risinājums, jo uzstādīšana neaizņems daudz laika, būs ekonomiska un arī risinājumu varēs pielāgot katra klienta vajadzībām.

Tērauda skursteņi sniegsmājas iedzīvotājiem drošību, komfortablu mājas temperatūru un arī būs ilgtermiņa risinājums, jo tie kalpos daudzus gadus. Mājas lapā rgj.lv var uzzināt precīzākas produktu cenas, pielietojumu un arī montāžas instrukcijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *