Salīdzini un iegādājies OCTA polisi pie Manapolise.lv

lēta octaMūsdienās nereti dzirdam frāzi “izdevīgs piedāvājums”, bet, vai tiešām tas tāds vienmēr ir? Diemžēl gadās, ka tas ir tikai vārdu salikums, zem kura slēpjas augstāka cena. Lai saprastu, kurš piedāvājums ir vai nav izdevīgs, tev pašam ir jāmeklē un jāizpēta informācija, nevis jāuzticas visam, ko saka citi.

Pērkot gan preces, gan pakalpojumus, ir pilnīgi loģiski, ka mēs vēlamies zināt, par ko maksājam. Viena no lietām, kuru vajadzētu iegādāties ikvienam autovadītājam, ir OCTA polise. Bez tās nudien nevajadzētu doties ārpus mājas. Un tās nepieciešamība ir pamatota – obligātā apdrošināšana pasargā tās īpašnieku no neparedzētiem izdevumiem situācijās, kad paša vainas dēļ tiek izraisīts ceļu satiksmes negadījums, un tajā cieš trešā persona vai tās manta. Lai arī šajā gadījumā apdrošinātājs kompensēs tikai tās izmaksas, kas radušās citai personai, nevis pašam, to nedrīkst novērtēt par zemu, jo padomājiet, kurš gan vēlētos maksāt no savas kabatas par cietušā medicīniskajiem pakalpojumiem vai automašīnas remontu? Turklāt der atcerēties, ka par braukšanu bez OCTA tevi var sodīt – ne tikai naudas izteiksmē, bet arī piešķirot soda punktus.

Nolemjot iegādāties obligāto apdrošināšanu, daudzus no mums uztrauc dažādi jautājumi – kurš apdrošinātājs ir labāks, kura OCTA polise ir lētāka utt. Neviens taču nevēlas pavadīt laiku, klīstot no vienas apdrošinātāju mājas lapas uz otru, meklējot sev piemērotāko polises cenu. Un tagad to nav nepieciešams darīt! Ienāc www.manapolise.lv, kur tu varēsi apskatīt dažādu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus, neizejot no mājas un lieki netērējot laiku!

Šī mājas lapa ir ļoti pārskatāma, tādēļ tu bez problēmām atradīsi sadaļu OCTA, kurā redzēsi kalkulatoru. Tajā tev būs jāievada informācija par transporta līdzekli, kuru vēlies apdrošināt – automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Vēl tev būs jānorāda arī termiņš, uz kādu vēlies iegādāties obligāto apdrošināšanu – 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem. Atceries – pērkot polisi uz ilgāku laiku, tu jebkurā gadījumā ietaupīsi, kā arī nebūs tik ātri jāsatraucas par to, ka atkal jāatjauno OCTA.

Kad visa informācija būs ievadīta, tu ieraudzīsi dažādu apdrošinātāju piedāvājumus, sākot ar lētāko. Viss, kas tev jāizdara – jāizvēlas sev tīkamākais variants. Tu vari dot priekšroku lētākajam, iecienītākajam, kā arī, protams, dārgākajam, ja uzskati, ka tas ir kvalitatīvāks. Taču ņem vērā, ka lielākā daļa apdrošinātāju piedāvā līdzīgus OCTA polises nosacījumus, atšķirtas vien to cena. Tad, kāpēc gan neizvēlēties lētāko?

Manapolise.lv rūpējas par saviem klientiem, tādēļ piedāvā īpaši draudzīgu pakalpojumu – garantēto OCTA polisi. Ko tas nozīmē? 15 minūtes pēc tam, kad iegādāsies obligāto apdrošināšanu, tā stāsies spēkā. Tas nozīmē, ka tev nebūs jāgaida stunda vai vairākas dienas, lai noformētu polisi. Tieši pretēji – tev atliks laiks, lai iedzertu tasi kafijas, un pēc tam tu atkal varēsi doties ceļā. Taču, ja pēc šīm 15 minūtēm tevi apturēs policija un uzrādīsies, ka polise joprojām nav aktīva, manapolise.lv garantē, ka sodu samaksās tavā vietā. Jauki, vai ne?

Obligāto apdrošināšanu tu vari iegādāties ne tikai mājas lapā Manapolise.lv un viņu birojā, bet arī jebkurā WebMoney terminālī. Izlem pats un izvēlies izdevīgāko piedāvājumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *