dāvans

Uzdāvini draugam aktīvo atpūtu – meklē FromMe.lv

Dāvanas, ko nolikt plauktā un kas tikai krāj putekļus, nepatīk nevienam. It īpaši tuviem draugiem, tāpēc ir jāpacenšas svētkos un jubilejās viņus apsveikt ar kaut ko īpašu. Manā tuvāko draugu lokā jau kādu laiku ir izveidojies paradums vienam otru apsveikt ar aktīvām un sportiskām dāvanām. Visi esam kaislīgi sportotāji – skrienam, orientējamies, braucam ar velosipēdiem un vasarā dodamies tūrisma pārgājienos ar kājām. Tāpat mūs saista ekstrēmie sporta veidi. Tāpēc arī dāvanas ieturam šajā tematikā.

davans-2Es esmu saņēmis dāvanā jaunu un stilīgu sportatērpu, apmaksātu pieteikumu dalībai pusmaratonā, pat braucienu ar ūdensmoci. Un visas šīs dāvanas man ir ļoti patikušas. Pirms kāda laika atklāju ātru un ērtu veidu, kā sagādāt draugiem šīs sportiskās un aktīvās atpūtas dāvanas. Tās var dažu minūšu laikā iegādāties internetā. Šādu pakalpojumu piedāvā dāvanu serviss FromMe.lv, kas sadarbojas ar vairākiem simtiem uzņēmēju visā Latvijā.

FromMe.lv dāvanu serviss ir ērts tāpēc, ka pieejams internetā un lietojams jebkurā vietā un laikā. Man vairs nebija jāskrien uz veikaliem vai individuāli jāsazinās ar uzņēmējiem, lai iegādātos viņu dāvanu kartes aktīvajai atpūtai un citiem sportiskiem pakalpojumiem. Dažu minūšu laikā varēju izvēlēties dažādus pakalpojumus pie uzņēmējiem visā Latvijā. Gadījumos, kad nebiju pāliecināts par savu izvēli, iegādājos FromMe piedāvāto Unikarti, ko var izmantot jebkuram interesējošam pakalpojumam.

Tas deva jubilāram izvēles brīvību. Bet parasti mani favorīti, ko izvēlējos no www.fromme.lv, bija abonementi peldbaseinā, sporta zālēs, atpūta uz ūdens, kā arī dāvanu kartes sporta preču un apģērbu veikalos. FromMe dāvanu kartes vienmēr bijušas oriģinālas, jo varu pievienot personīgu sveicienu un arī izvēlēties dāvanu kartes noformējumu.

Esmu apmierināts ar šo pakalpojumu, tāpēc iesaku FromMe dāvanu servisu arī saviem draugiem un paziņām. Protams, ka var iegādāties dāvanu kartes ne tikai aktīvai atpūtai un sportam, bet daudziem citiem dzīves gadījumiem. Dāvanas varat pielāgot gan sievietēm, gan vīriešiem, gan kolēģiem, gan bērniem. Lieliska iespēja ātri tikt pie noderīgas un patīkamas dāvanas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *