Adenta – Zobārstniecības klīnika visai ģimenei

adenta zobarstniecibaZobārstniecība patiesību sakot ir visai privāta lieta. Lai brauktu kādam rādīt savu muti ar visiem tās trūkumiem un niķiem nepieciešama zināma deva uzticības. Un vai gan, ja atrodat savu īsto zobārstu, nevēlaties arī ieteikt to saviem radiem, paziņām? Ja vēlies zobārstniecību apmeklēt kopā ar ģimeni, nav labākas vietas par Adenta.

Adenta zobārstniecības klīnika piedāvā risinājumus ikviena pacienta vajadzību apmierināšanai – laimīgi par zobārsta apmeklējumu būs gan bērni, gan pieaugušie! Šīs klīnikas noslēpums ir tās profesionālais kolektīvs – savas jomas eksperti, katrs ar savu specializāciju un redzējumu pacienta rūpju risināšanai. Tieši tas ļauj pavisam droši teikt, ka šeit pieredzējušu speciālistu sastaps gan tavs mazais ķipars, gan tu pats.

Zobārstniecība atšķiras no citām arī pēc savas pamata filozofijas, kuru tā aizguvusi no Kanādas. Galvenais darbības mērķis ir nodrošināt maksimālu darbības caurredzamību un atbilstību principam “informē pirms dari”. Tie var skanēt kā tikai tukši vārdi, tomēr ikdienas sadarbībā a pacientiem ļoti svarīgi veltīt laiku, lai paskaidrotu kādas problēmas iemeslus un risinājumu, kādu piedāvā zobārstniecības speciālists. Tieši abpusējās sarunās un sadarbībā iespējams atrast labāko risinājumu, kas apmierinās tevi un ļaus arī zobārstam justies gandarītam par labi paveiktu darbu.

Svarīgi minēt, ka zobārstniecības kolektīvu pārrauga profesors Pēteris Apse, kas šajā jomā darbojas jau vairāk nekā divdesmit gadus. Lai gan profesors ir cienījamos gados, tas nenozīmē, ka klīnikā nesaprot, kā rūpēties par mazajiem ķipariem un padarīt bieži tik baismīgo zobārsta apmeklējumu patīkamu. Runājot par profesora komandu, jāatzīst, ka lielākā daļa no šeit praktizējošajiem zobārstiem to apvieno ar pasniedzēja amatiem Rīgas Stradiņa Universitātē. Ja vēlies konsultēties ar mutes veselības speciālistiem, kas konsultē un apmāca jaunos, tad zini, ka nav labākas vietas par Adenta zobārstniecību.

Īpaši aprūpēti un gaidīti šajā klīnikā ir arī seniori. Speciālistiem ir plašas zināšanas par to, kādus mutes veselības risinājumus izmantot tieši cienījamāka gadagājuma pacientiem. Klīnika tiks galā ar dažādu kroņu, protēžu un venīru piemērošanu un apkopi. Arī pēc pusmūža iespējams lepoties ar žilbinošu smaidu un veselīgiem zobiem, un to var pierādīt šīs zobārstniecības pieredzējušie mutes veselības speciālisti.

Viens ir skaidrs – ja meklē zobārstniecības klīniku, kas spēs tikt galā ar visu vecumu mutes veselības īpatnībā, tad noteikti jāpiemin šī vieta. Droši ņem līdzi visu ģimeni vai no sākuma aizej viens izlūkos – nenožēlosi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *