Batutu cenas – Kā tās veidojās?

batutsBatuts ir lielisks papildinājums ikvienam dārzam. Uz tā var kārtīgi izpriecāties gan bērni, gan arī pieaugušie. Piemēram, ja rīkojat bērnu ballīti, tad bērni noteikti būs priecīgi, ja ļausiet viņiem izklaidēties uz batuta. Tā ir lieliska izklaide, kas sniedz ļoti daudz pozitīvu emociju, kā arī ļauj kārtīgi izkustēties. Batutu piedāvājums ir gana plašs, lai tajā varētu apmaldīties, tāpēc noteikti ir svarīgi saprast, kā veidojas batuta cena un kurš batuts varētu būt piemērotāks tieši Jūsu apstākļiem. Tieši tāpēc piedāvājam dažus ieteikumus, kas ļaus saprast, kā veidojas batuta cena, kā arī, kurš batuts varētu būt piemērotākais Jūsu dārzam.

Batuta cena parasti veidojas atkarībā no tā, kāds ir batuta izmērs. Attiecīgi, jo lielāks batuts, jo augstāka būs tā cena. Tāpat cenu veido arī vairāki papildinājumi. Piemēram, ja izvēlēsies batutu ar drošības tīklu, tad batuta cena būs augstāka nekā tad, ja izvēlēsies batutu bez šī drošības tīkla. Tāpat cena būs augstāka arī tādā gadījumā, ja batuts būs aprīkots ar kāpnēm. Savukārt, ja Jūsu budžets ir ierobežots, tad ir iespējams iegādāties mazākus batutus, tomēr arī tie būs lieliski sabiedrotie, lai kārtīgi izlēkātos.

Iegādājoties batutu, noteikti ir jāsaprot, cik liels batuts ir nepieciešams. Ja nav nepieciešams liels batuts, tad, protams, nav nepieciešams milzīgs batuts. Tomēr, ja plānojas ballītes, kurās gribas, lai ir liels un ietilpīgs batuts, kur bērni var kārtīgi izlēkāties, tad būs nepieciešams mazliet vairāk naudas un iegādāties lielāku batutu. Batutu cenas svārstās no 60 līdz apmēram 300 eiro, tāpēc sev piemērotāko batutu noteikti spēs atrast ikviens. Noteikti nevajadzētu aizmirst, ka batuti derēs ne tikai izklaidei, bet arī kārtīgam treniņam. Piemēram, 20 minūšu intensīva lēkāšana uz batuta spēj aizvietot pat stundu treniņu zālē. Tas ir lielisks fiziskā treniņa un aerobikas apvienojums, kas noteikti sniegs ļoti daudz pozitīvu emociju ikviena vecuma cilvēkam.

Noteikti jāatceras, ka batutu iespējams izmantot gan ārā, gan arī iekštelpās. Tas ļauj kārtīgi izlēkāties ne tikai vasarā, bet arī citos gadalaikos. Viens no populārākajiem batutiem visā pasaulē ir XXL batuti. Šie batuti ir paredzēti gan izklaidei, gan arī intensīviem treniņiem. Tā diametrs ir 305 cm, savukārt augstums 76 cm. Šāda batuta kopējais augstums ir 247 cm. Tas ir aprīkots ar drošības tīklu. Maksimālais lietotāju svars šādam batutam ir 150kg, kas nozīmē, ka uz batuta var atrasties vairāki cilvēki vienlaicīgi. Šāds batuts lieliski iederētos ikvienā ballītē. Savukārt, ja ir vēlme pēc mazāka batuta, tad vislabāk iegādāties batutu, kura diametrs ir 97 cm, savukārt augstums 30cm. Šāda batuta maksimālā noslodze ir 100kg, kas arī attiecīgi ļauj uzturēties uz batuta vismaz diviem cilvēkiem, savukārt, ja tie ir bērni, tad līdz pat 4 bērniem. Tomēr jāņem vērā, ka šāds batuts nav aprīkots ar drošības tīklu, tāpēc šādu batutu labāk iegādāties cilvēkiem, kuri jau ir pieredzējuši lēkātāji un kuriem nav jābaidās no tā, ka varētu no batuta arī nokrist. Šāds batuts noteikti nebūtu piemērots maziem bērniem, jo maziem bērniem labāk izvēlēties batutu, kas aprīkots ar drošības tīklu, jo tas ļaus pasargāt bērnus no dažādām traumām. Izvēloties batutus, noteikti ņem vērā visus šos aspektus. Ievērojot tos, iespējams iegādāties ļoti labu batutu, kas būs piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Vairāk info šeit: http://220.lv/lv/sports_turisms_un_atputa/brivais_laiks_un_atputa/batuti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *