dāvanu ideja

Kā apsveikt draugus ar mazuļa piedzimšanu?

Skolas un studiju laika draugi, pēc tam arī darba kolēģi palēnām viens pēc otra dibina ģimenes. Ir tikai loģiski, ka kādā brīdī viņi vēlas kļūt par vecākiem. Tās ir ļoti skaistas un lielas pārmaiņas, kas cilvēkus un viņu dzīvi izmaina pamatīgi.

Tāpēc izmaiņas gaidāmas arī jūsu kā draugu attiecībās. Ja jums pašiem jau ir bērni, tad noteikti to sapratīsiet, bet ja vēl nav, tad ir vērts nedaudz iedziļinātiesšajā tēmā, jo draugi ļoti novērtēs, ja izrādīsiet sapratni, palīdzību un arī viņus apsveiksiet ar jauko dzīves notikumu. Kā apsveikt un atbalstīt draugus ar mazuļa ienākšanu viņu dzīvē?

Ko dāvināt raudzībās?

dāvanu ideja  Parasti uzreiz pēc mazuļa piedzimšanas jaunajiem vecākiem negribas, ka viņus traucē. Viņi iepazīstas ar mazuli, pierod pie jaunā dzīves ritma. Pirmajās nedēļās un pat mēnešos nav pieņemts doties ciemos, ja neesat tiešām tuvākie draugi. Bet pēc kāda laiciņa, kad mazulis un vecāki jau pieraduši pie jaunās situācijas, ģimene labprāt draugus un radus gaida raudzībās.

Tas ir svarīgs brīdis, kad mazulis iepazīstas ar sabiedrību, jaunie vecāki gaida no ciemiņiem laba vēlējumus mazuļa dzīvei. Tāpēc var noderēt labu dāvanu idejas, ko izvēlēties raudzībām. Pēc pieredzes varu teikt, ka vecākiem labāk patīk dāvanas, kas dod izvēles iespējas. Mēs ne vienmēr zinām, kāda ir vecāku gaume attiecībā uz mazuļa apģērbu, ikdienā lietojamajām precēm.

Jūs, piemēram, labu gribēdami, iegādājaties autiņbiksītes vairumā, jo pirmajā mazuļa dzīves gadā tā ir vajadzīgākā prece. Bet izrādās, ka vecāki izlēmuši mazulim nelikt vienreiz lietojamās autinbiksītes, bet gan lietot mazgājamos autiņus, kas ir gan zaļi, gan saudzējoši mazuļa veselībai. Idejas noderīgām dāvanām būs grūtāk atrast, ja jums nav nojausmas par dzīvi ar mazu bērnu.

Tad palīdzību var meklēt interneta plašumos, kur pieejamas dāvanu idejas raudzībām. Viena no manām biežākajām izvēlēm šādās situācijās ir dāvanu kartes pie dažādiem uzņēmējiem, kas nodrošina bērniem un jaunajiem vecākiem noderīgus pakalpojumus un preces.

Piemēram dāvanu serviss FromMe.lv internetā piedāvā iegādāties dāvanu kartes bērnu ratiņu veikalā, mazuļu apģērbu veikalā, veselības centros, foto studijā, veselīgas pārtikas veikaliņos un citās vietās, kas noteikti būs aktuālas jaunajiem vecākiem. Dāvanu karte ir ideāls risinājums, jo ļauj vecākiem pašiem paļauties uz savu izvēli un gaumi.

Dāvanas ne tikai mazulim, bet arī vecākiem

Protams, ka šādās reizēs jāatceras apsveikt ne tikai mazuli, bet arī pašus vecākus, sarūpējot arī viņiem ko patīkamu. Visvairāk viņi noteikti novērtēs to, kas domāts atpūtai, relaksācijai, ikdienas komfortam un vecāku kā pāra stiprināšanai. Ikdiena ar mazuli paņem daudz spēka, it īpaši māmiņai. Tāpēc var padomāt par kādu noderīgu dāvanu.

Piemēram, nesen kādai draudzenei, kopā ar vairākiem sveicējiem sarūpējām kvalitatīvu un ērtu sēžammaisu, jo viņai ir problēmas ar muguras veselību. Bet mazuļa barošana un aijāšana ir fiziski liela slodze, tāpēc sēžammaiss viņai lieliski noderēja, lai atslogotu ķermeni un atrastu sev ērtu pozu mazuļa barošanas vai midzināšanas laikā.

Tāpat visi jaunie vecāki būs sajūsmā par iespēju pavadīt kādu mirkli divatā. Tā var būt kaut vai viena diena SPA viesnīcā, vakars restorānā, teātra izrāde. Ja mazulim atrasts rūpīgs pieskatītājs, tad mirkļi divata būs nenovērtējams ieguvums savstarpējās attiecībās. Tāpēc,jadodaties ciemos pie jaunajiem vecākiem un mazuļa, rūpīgi apdomājiet, kā viņus iepriecināt un apsveikt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *