Kad nevajadzētu aizņemties?

ilgtermiņa-kredīti-internetāKā zināms, mūsdienās aizņemties naudu ir vienkāršāk par vienkāršu, bet pirms to darīt, ir jāizvērtē divi galvenie faktori:

  • Vai kredītu varēsiet atdot laikā;
  • Vai aizņemšanās iemesls ir pietiekami svarīgs?

SMS kredīti noteikti nav domāti gadījumos, kad Jūsu ienākumi ir nestabili, un neesat droši, ka kredīta atmaksai paredzētajā laikā Jūsu rīcībā būs nepieciešamā naudas summa, lai atmaksātu aizdevumu.

Neaizņemieties arī tad, ja kredītu spēsiet atdot, taču pēc tā atmaksas Jūsu rīcībā paliks mazāka summa par ikdienai nepieciešamo. Tādā veidā nonāksiet finanšu problēmās, un būsiet spiesti atkal domāt par aizņemšanos. Šādi Jūs varat iekļūt „apburtajā lokā”, kad katru mēnesi nākas aizņemties, lai atdotu iepriekšējo kredītu vai varētu sevi nodrošināt pēc aizdevuma atdošanas.

Apdomājiet, vai aizņemties patiešām ir nepieciešams

Pirms aizņemšanās rūpīgi apsveriet, kādam nolūkam to darīsiet. Ja nauda nav nepieciešama pēkšņi un neatliekamu vajadzību apmaksai, bet, piemēram, vēlaties iegādāties ļoti kārotu lietu, apdomājiet – varbūt pirkums var nedaudz pagaidīt? Tā vietā, lai pēc mēneša atdotu kredītu, izmantojiet šo naudu Jūsu pirkumam.

Atcerieties, ka, neatdodot aizdevumu laikā, Jūs riskējat sabojāt savu kredītvēsturi!

Kādiem nolūkiem izmanto SMS kredītus?

SMS kredīti ir nebanku aizdevumi uz laiku no dažām dienām līdz vairākiem mēnešiem, kurus varat saņemt, sākotnēji reģistrējoties internetā, bet atkārtoti – vien nosūtot īsziņu kredīta devējam. Pieejamās summas svārstās no dažiem desmitiem eiro līdz pat vairākiem tūkstošiem. Aizdevuma apmērs ir atkarīgs gan no aizdevēja piedāvājuma, gan Jūsu ienākumiem un paša izvēles, cik daudz aizņemties. Nepieciešamā summa pēc apstiprināšanas tiek nekavējoties ieskaitīta Jūsu kontā.

Atdošanas brīdī aizņēmuma summai tiek pieskaitīti aizdevuma procenti, kas veidojas no Gada procentu likmes. Pirmajam aizdevumam lielākoties tiek piemēroti īpaši izdevīgi nosacījumi.

Lielākoties cilvēki šāda veida aizdevumus mēdz izmantot, ja neplānoti nepieciešams:

  • Segt medicīnas izdevumus;
  • Remontēt auto;
  • Novērst bojājumu sekas mājoklī;
  • Apmaksāt citus pēkšņi radušos zaudējumus.

SMS kredīts – tiem, kuri rūpīgi plāno finanses. Pirms pieteikuma nosūtīšanas rūpīgi iepazīstieties ar visiem līguma nosacījumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *