vca baneris

Mūsdienīgi veselības pakalpojumi – VCA poliklīnikās

Savas ģimenes veselības aprūpē pēdējos gados uzticos tikai „Veselības centru apvienības” (VCA) iestādēm. Tās ir kļuvušas par manas ģimenes uzticamajiem sabiedrotajiem, uz ko vienmēr varam paļauties.

vca baneris Veselības jautājumos vienmēr paļaujamies uz VCA speciālistiem, kuri konsultēs, atradīs labāko un efektīvāko ārstēšanos, izmantos modernu diagnostiku. Man ļoti patīk, ka vienuviet varu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus – apmeklēt ģimenes ārstu, zobārstu, konsultējošos speciālistus, saņemt diagnostiku un arī veikt visas nepieciešamā analīzes.

Agrāk dzīvoju citā Rīgas vietā un arī izmantoju citus veselības aprūpes pakalpojumus, kas man prasīja daudz vairāk laika, izdevumu arī klapatu, jo nācās doties uz citām iestādēm, lai veiktu, piemēram, analīzes vai ultrasonogrāfiju.

Par VCA

Veselības centru apvienība” Latvijā darbojas jau vairākus gadus, un ir ieguvusi stabilu un plašu klientu loku, kas novērtē šos veselības aprūpes pakalpojumus. Mūsu ģimene ir viena no šiem klientiem. VCA ir spējuši šo gadu laikā pierādīt savu augsto profesionalitāti, izcilo attieksmi pret mums kā klientiem un pacientiem.

Esam VCA Pacienta kartes īpašnieki, ar to varam saņemt dažādas sezonālās un pastāvīgās atlaides VCA pakalpojumiem. Par to, kādas ir aktuālākās atlaides un akcijas, uzzinām mājaslapā vca.lv. Pacienta karte arī ļauj no katra apmaksātā pakalpojuma uzkrāt 5 %. Vēlāk sakrāto summu var izmantot, lai apmaksātu kādu citu pakalpojumu.

Mums katram ģimenes loceklim ir sava Pacienta karte. Tādā veidā arī mūsu personas dati ir aizsargāti, jo katrai kartei ir unikāls kods, kas arī tiek visus izmantots – reģistrācijā, rezultātu nodošanā. VCA šajā nozarē sevi pieteica kā modernu un pieejamu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs, kas, manuprāt, arī ir izdevies.

Moderni un pieejami pakalpojumi

VCA izmanto modernas diagnostikas iekārtas un aprīkojumu. Ķirurģijā pēc iespējas tiek izmantotas mazinvazīvas ārstniecības metodes, jo tādā veidā var sasniegt daudz labāku rezultātu un arī samazināt pēcoperācijas komplikācijas, saīsinot atveseļošanās laiku.

VCA ietilpst vairāk nekā desmit iestādes – poliklīnikas un medicīnas centri. Tie ir izvietoti dažādās Rīgas vietās – mikrorajonos un arī pilsētas centrā. Tas ievērojami palielina veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, kas ir ļoti būtiski daudzām sabiedrības grupām.

Pacientam arī ir svarīgi tas, ka savā iestādē var saņemt visus pakalpojumus, nav jātērē laiks, lai dotos uz citām veselības aprūpes iestādēm, jo VCA jau ir parūpējies par visu.

E-reģistrēšanās sistēma

Tā kā mēs esam moderna ģimene, kas seko un dzīvo līdzi visām jaunajām tehnoloģijām, to piedāvātajām iespējām, tad arī bijām priecīgi uzzināt, ka VCA pakalpojumiem var pieteikties arī elektroniski – īpaši izveidotā e-poliklīnikā.

Tajājau ir sagatavoti visi iespējamie izvēles varianti, pacientam tikai atliek atzīmēt vajadzīgo informāciju – speciālistu, diagnostiku vai pakalpojumu, vēlamo tā saņemšanas laiku un vietu, kā arī atstāt savu kontaktinformāciju.

Reģistratūrā šo pietikumu apstrādā un atzvana, lai precizētu tuvāko iespējamo pakalpojuma saņemšanas laiku. Mēs gandrīz vienmēr pie ārsta piesakāmies ar šīs vca.lvsistēmas palīdzību, tā darbojas arī viedtālruņos.

Zvans uz reģistratūru un nebeidzamās aizņemtās līnijas, manuprāt, jau ir arhaisks modelis, tāpēc prieks, ka VCA izmanto tehnoloģiju sasniegumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *