dermatologs

Nesamierinies ar problemātisku ādu – meklē dermatologu

Ja ar ādas veselības problēmām esam saskārušies jau no agras bērnības, kad tam netika pievērsta pienācīga uzmanība un problēma risināta, tad arī pieaugušā vecumā problemātisku ādu varam uztvert kā normu, ar ko ir jāsamierinās un vienkārši jāmēģina sadzīvot.

Bet kopš strauji attīstās medicīna un dažādas tās nozares, uzzinām, ka ar ādas veselības problēmām nav jāsadzīvo, jāslēpj tās un jāsamierinās ar situāciju, jo vairumā gadījumu pareiza diagnostika un ārstēšana jau pēc neilga laika var sniegt ievērojamus uzlabojumus un pat pilnīgu atbrīvošanos no ādas problēmām.

Protams, ka ir vieglāki un arī smagāki saslimšanu gadījumi, kā arī ādas slimības, kas to pamatbūtībā nav pilnībā izārstējamas. Bet atbilstoša kopšana, dzīvesveida pielāgošana un medikamentu lietošana var pilnībā izmanīt šo pacientu dzīvi un atjaunot viņu veiksmīgu iekļaušanos sabiedrībā, jo noslēgtība un kautrēšanās ir nozīmīga problēma, ar ko saskaras tie pacienti, kuriem ir kādas ādas veselības problēmas, it īpaši, ja tās apkārtējiem ir labi pamanāmas.

Ādas speciālists – dermatologs

dermatologsDematologs ir tas ārsts, kurš ādas, matu un nagu veselību pārzina vislabāk. Tieši viņš var precīzi noteikt pacienta diagnozi un izvēlēties atbilstošāko ārstēšanos. Vairumā gadījumu ādas problēmas izraisa alerģiska reakcija uz apkārtējo vidi un ķīmiskiem savienojumiem, pārtikas alerģijas, baktērijas, sēnītes, arī kā sekas citām organisma saslimšanām.

Tāpēc dermatologa darbs ir sekmīgs tikai tad, ja viņš cieši sadarbojas ar citiem speciālistiem, lai ne tikai ārstētu sekas, bet arī atrastu patiesos saslimšanu cēloņus. Āda ir indikators ķermeņa kopējai veselībai. Ikdienā vienkārši pamanāmas pazīmes – sausa, pelēka un nogurusi āda liecina par zemu imunitāti, nepieteikamu ūdens daudzumu, neveselīgu pārtiku un arī ķermenim nedraudzīgu dzīvesveidu – nepietiekamu atpūtu, aktivitātēm, svaigu gaisu.

Ar šīm problēmām katrs pats var tikt galā un pavisam drīz atgūt starojošu, elastīgu un veselīgu ādu. Bet, ja ir izsitumi, nieze, nenosakām izcelsmes veidojumi un diskomforts, tad vizīte pie dermatologa ir obligāta. Pašdiagnozeun kādu medikamentu lietošana bez konsultācijas ar dermatologu nebūtu vēlama, jo ārstēšanās katram pacientam var būt pilnībā atšķirīga arī tad, ja ir līdzīga diagnoze.

Dermatologs analizē katra pacienta veselību un dzīvesveidu kopumā, lai zinātu visus aspektus, kas var ietekmēt ādas veselību. Tikai tad var izvēlēties atbilstošāko un efektīvāko ārstēšanās plānu. Dermatologa pakalpojumus piedāvā daudzās veselības aprūpes iestādēs.

Rīgā pacientiem ērti pieejamās vietās un laikos dermatologu varēs atrast VCA klīnikās. Dermatologs VCA poliklīnikās ir pieejams gan valsts apmaksātajā rindā, gan par maksu, kas ir ļoti konkurētspējīga šī brīža medicīnas pakalpojumu jomā. Lai uzzinātu, kurās vietās un laikos VCA piedāvā apmeklēt dermatologu, vajag tikai ieskatīties mājas lapā vca.lv .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *