reklāma

Reklāma – efektīvs rīks mērķu sasniegšanai

Prasmīgs mārketings un reklāma ir katra uzņēmuma veiksmīgas darbības būtiska sastāvdaļa, jo bez pārdomātas reklāmas stratēģijas cerētos panākumus noteikti nevarēsiet gūt.

Tāpēc paralēli produktu izstrādei un uzņēmuma attīstībai noteikti jādomā par ilgtermiņa mārketinga stratēģijas izveidi un īstenošanu. Reklāma internetā noteikti būs digitālā mārketinga stūrakmens.

Izvēlies pareizo reklāmu

reklāmaLai panāktu cerēto efektu, ir jāizvēlas atbilstošā reklāma internetā, jo katrai no tām ir savi akcenti. Ja veicat pārdošanu interneta vidē un piedāvājat interneta veikalu, tad jādomā par apmeklētāju piesaisti interneta vietnei.

Un šajā jomā līdere noteikti ir GoogleAdWords reklāma.Tā spēj piekļūt izvēlētajai mērķauditorijai un piesaistīt mājaslapai ieinteresētus apmeklētājus, kuri jau ir kādā no pirkuma izdarīšanas fāzēm.

Lai arī GoogleAdWords reklāmas platforma prezentē sevi kā iespēju ikvienam izveidot savu reklāmu un palaist to darbībā, tomēr reālā mārketinga speciālistu pieredze liecina, ka labu un efektīvu reklāmu internetā var izveidot tad, ja ir zināšanas un pieredze.

Tieši tāpēc tik daudzas reklāmas kampaņas neizdodas, un pat tuvu nenokļūt izvirzītajam mērķim, jo ir trūcis ekspertu padoma un palīdzības reklāmas izveidē, pārvaldībā.

Sadarbojies ar profesionāļiem

GoogleAdWords reklāmas ekspertus meklējiet digitālā mārketinga aģentūrā Low Cost Ads, kas jau četrus gadus specializējusies tieši šajā mārketinga jomā un darbā tieši ar AdWords reklāmu, panākot, ka zināšanas un pieredze vēršas plašumā un dziļumā.

Aģentūra Low Cost Ads spējusi panākt, ka viņu veidotā un pārvaldītā GoogleAdWords reklāma klientu mājaslapām un interneta veikaliem rada ievērojamu vērtīgo apmeklētāju pieaugumu.

Ja arī jūs gribat vairāk klientu par izdevīgu cenu, tad jāizvēlas sadarbība ar mārketinga aģentūru Low Cost Ads. Pieejami trīs pakalpojumu bloki, kas piemēroti dažāda lieluma uzņēmumiem ar dažādām finansiālajām iespējām.

Vispieprasītākais šobrīd ir vidējā lieluma pakalpojums MIDI, kas par 45 eiro mēnesī piedāvā pakalpojumu komplektu ar 25 reklāmas atslēgvārdiem, ziņojumiem krievu un latviešu valodās, profesionālu reklāmas tekstu izstrādi, aktīvu kampaņas monitoringu, optimizāciju un atskaitēm klientam par paveikto un budžeta izlietojumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *